1. Operator Ładowarki
M

Operator Ładowarki

MO Bruk S.A.

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 6 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy: OPERATORA ŁADOWARKI w oddziale Mo-BRUK S.A. w miejscowości Skarbimierz-Osiedle 49-318, ul. Smaków 21.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pewne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie (4500 PLN brutto - 6500 PLN brutto)
• możliwość zdobycia uprawnień
• pracę na jedną zmianę
• dodatkowe gratyfikacje z tytułu zaangażowania
• możliwość ubezpieczeni grupowego na preferencyjnych warunkach

Zakres obowiązków:
• załadunek/rozładunek materiałów
• utrzymywanie sprzętu w dobrym stanie technicznym - zgłaszanie usterek do kierownika
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
• uprawnienia na ładowarkę
• zaangażowania
• umiejętności pracy w zespole
• komunikatywności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: @ kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48, 691 112 486 - lub pozostawienie w siedzibie firmy, ul. Smaków 21, 49-318 Skarbimierz-Osiedle.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Idealne CV dla stanowiska Operator Ładowarki przygotujesz w 5 minut.