1. Operator Jakości

Operator Jakości

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. zarządzanie jakością
3400 - 3400 PLN brutto /mc (um. o pracę)
Pakiet medyczny
Wszystkie benefity Pokaż mniej

Opis stanowiska

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją
koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach
Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji
baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3400 zł brutto + premie uznaniowe.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Możliwość rozwoju oraz awansów pracowniczych.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków).
  • Darmowy transport z okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do biletu miesięcznego z Wrocławia.
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe (wewnętrzne i zewnętrzne).
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

Zadania na stanowisku

  • Praca w systemie czterobrygadowym (dwa dni pracy w godzinach 06:50 – 19:00 oraz dwa dni pracy w godzinach 18:50-07:00. Następnie cztery dni wolnego).
  • Praca polega na przeprowadzaniu inspekcji (wizualnej i pomiarowej) dla zlecanych części i wyrobów gotowych.
  • Raportowanie wyników z wykonanej inspekcji na komputerze.
  • Nadzorowanie materiałów niezgodnych (blokowanie, oznaczanie).
  • Analizowanie problemów jakościowych związanych z częściami i wyrobem gotowym.
Idealne CV dla stanowiska Operator Jakości przygotujesz w 5 minut.
Stwórz swoje CV teraz.

Oczekiwania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne / wykształcenie średnie- mile widziane.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziane.
  • Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz, szczelinomierz)

Mile widziane

Oferujemy

Jesteśmy międzynarodową firmą o zasięgu globalnym, która zatrudnia kilka tysięcy pracowników z różnych stron świata. W LG Chem Wrocław Energy wspólnie tworzymy przyszłość inżynierii motoryzacyjnej na światową skalę, bez względu na kraj pochodzenia, kulturę, obyczaje oraz wyznanie.

Z jakicg benefitów mogą korzystać pracownicy LG Chem Wrocław Energy?

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • Możliwość odbycia podróży służbowych,
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej,
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Praca przy pionierskiej produkcji na skalę międzynarodową.

Siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Wyróżnia się stałym wzrostem liczby zatrudnionych pracowników.

W LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. bardzo cenimy ambitnych i zaangażowanych pracowników, dlatego dajemy im wiele możliwiści podnoszenia kwalifikacji oraz awansowania w strukturach naszej organizacji.

Tworząc zaawansowaną technologicznie produkcję baterii litowo-jonowych, chcemy współpracować z wykwalifikowaną kadrą specjalistów oraz utalentowanymi stażystami, którzy znajdą u nas swoje miejsce pracy na lata. Tworzymy programy stażowe oraz ambasadorskie dla studentów wielu uczelni z całej Polski.