1. Office and Culture Specialist

Office and Culture Specialist

Nazwa firmy: Decerto
administracja

Office and culture Specialist w Decerto - szukamy ogarniacza, który lubi pracować z ludźmi. :)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - 4 500 zł brutto
  • Pełen etat - 9:00-17:00
  • Pakiet benefitów (m.in Enel-Med, Multisport, budżet rozwojowy, liczne integracje)
  • Pyszną kawę w biurze :)

Wymagania

  • Rok doświadczenia na stanowisku administracyjnym - MUST HAVE
  • Zorganizowanie i sumienność
  • Samodzielność i punktualność
  • Nastawienie "can be done" - a więc nastawienie na aktywne poszukiwanie rozwiązań
  • Nienaganna kultura osobista
  • Lekkie pióro, umiejętność posługiwania się językiem polskim
  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w temacie komunikacji w Social Mediach
  • Chęć podejmowania własnej inicjatywy

Zadania na stanowisku

  • Kompleksowa i samodzielna obsługa biura i recepcji
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Dbanie o zaopatrzenie biura oraz innych lokalizacji gdzie przebywają nasi pracownicy
  • Wsparcie przy organizacji eventów firmowych
  • Realizacja projektów związanych z różnymi okazjami okolicznościowymi np. święta
  • Obsługa Social Mediów firmowych (przy współpracy z Kierownikiem Działu)
  • Wsparcie pracowników w codziennych obowiązkach (głównie polegające na przekazywaniu informacji)
  • Dbanie o kontakt z pracownikami oraz przyjazne miejsce pracy
  • Zarządzanie własną pracą i powierzonymi zadaniami
Nie masz profesjonalnego CV na stanowisko Office and Culture Specialist?

W Decerto stawiamy na przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek i pomoc. Jesteśmy inżynierami zaangażowanymi w swoje obowiązki. Praca to znacząca część naszego życia, dlatego dbamy o to, by w firmie wszyscy czuli się komfortowo.

Kultura i wartości w naszej firmie przede wszystkim charakteryzują się dobrymi relacjami i rodzinną atmosferą. Mamy w firmie płaską strukturę, mówimy sobie na "Ty" i lubimy spędzać razem czas nie tylko w godzinach pracy. Spotykamy się często poza pracą, na licznych integracjach (zarówno firmowych, jak i organizowanych "oddolnie"). Uważamy, że współpraca oparta na dobrych relacjach i partnerstwie przynosi najlepsze owoce.

Mimo że na co dzień pracujemy w wielu lokalizacjach wszystkie uroczystości obchodzimy wspólnie. Dbamy o to, aby życzenia i upominki dotarły do wszystkich naszych kolegów i koleżanek (i nie  tylko w Warszawie). Pizza zawsze znajduje drogę do każdej lokalizacji, pączki lubimy w dużych ilościach - więc w tłusty czwartek ich nie brakuje (tak naprawdę nie tylko wtedy! ;) ).

Pracownicy Decerto mogą liczyć na następujące benefity:

  • opieka medyczna
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • budżet rozwojowy
  • wewnętrzne szkolenia TechFlash
  • innowacyjny projekt integracyjno-szkoleniowy
  • dofinansowanie certyfikatów
  • liczne integracje.

Główne biuro Decerto mieści się przy ulicy Wołoskiej 5. Zarząd postawił na oryginalny design naszych przestrzeni, który został dostrzeżony przez światowe magazyny architektoniczne.

Nasze zespoły rozlokowane są jednak w kilku warszawskich dzielnicach: Mokotów, Wola, Śródmieście, Powiśle.

Łącznie w 14 lokalizacjach.

Głównie realizujemy projekty wewnętrzne w całości prowadzone i zarządzane przez członków #DecertoTeam, jednak celem zapewnienia większego komfortu, łatwiejszej komunikacji z Klientem i łatwości dostępu do informacji - często (niektóre/ wiele) projekty prowadzone są bezpośrednio z biur naszych Klientów.

Organizujemy wewnętrzne szkolenia Techflash, o których temacie decydują pracownicy. Najczęściej są to obszary związane z ich pracą zawodową, jednak niekiedy zdarzają się inne: jak na przykład MusicFlash (spotkanie gitarowe), FotoFlash (mini kurs fotografii) czy SmogFlash (wspólne budowanie czujników smogowych).

Naszym pracownikom oferujemy też budżet rozwojowy, który mogą wykorzystać na zakup książek i materiałów rozwojowych, szkoleń i kursów, dodatkowych narzędzi lub modernizację stanowiska pracy. Dodatkowo dofinansowujemy także certyfikację.

Każdy developer, który chce się rozwijać w kierunku lidera (zarządzania zespołem), ma w naszym projektach taką możliwość. Ponadto nasi Liderzy biorą udział w comiesięcznych spotkaniach "Managers Meeting", gdzie wymieniają się wiedzą i doświadczeniami z zakresu prowadzenia projektów, prowadzenia biznesu, zarządzania zespołem.

Nie prowadzimy praktyk. Chętnych studentów (3 roku lub wyżej) zapraszamy do pełnopłatnej pracy.

Elastycznie podchodzimy do czasu pracy, nie będzie problemu z dopasowaniem pracy do grafiku studiów, czy też z pracą w niepełnym wymiarze godzin.

Wszystkich chętnych do współpracy z nami zapraszamy do kontaktu!

Angażujemy się w ciekawe inicjatywy, szczególnie edukacyjne.

Jesteśmy Partnerem wydarzenia Czarodzieje Kodu, podczas którego dzieci uczą się podstaw programowania.

Bierzemy także aktywny udział w innych akcjach, takich jak Bieg IT czy Bieg Mikołajów, łączących promowanie aktywności fizycznej oraz pomoc potrzebującym.