1. Nauczyciel przedmiotów ogólnokształcących
C

Nauczyciel przedmiotów ogólnokształcących

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Żaku

Obowiązki:

w zakresie następujących przedmiotów:

  • Język polski
  • Matematyka
  • Język angielski
  • Język niemiecki
  • Fizyka
  • Chemia
  • Geografii i przyroda
  • Wiedza o społeczeństwie
  • Historia
  • Biologia
  • Informatyka
  • Przedsiębiorczość

Oferujemy:

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu (mile widziane)
  • Przygotowanie pedagogiczne (mile widziane)
  • Sumienność
  • Rzetelność
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.AdresGdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Starogard Gdański Ważne jeszcze 66 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63573359Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 10 sierpnia 2020Wyświetleń: 281Wyświetleń na liście: 5 271 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Nauczyciel przedmiotów ogólnokształcących przygotujesz w 5 minut.