1. Naprawa kontenerow-spawacz mig mag - Holandia
T

Naprawa kontenerow-spawacz mig mag - Holandia

Tech Plus B.V.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy spawacza ślusarza MIG MAG do spawania kontenerów oraz prac naprawczych-ślusarskich.
Jest to praca stała, z umową, na długi okres czasu. 45 – 55h tyg.
Opcjonalnie soboty.
Wynagrodzenia tyg. Rozliczenia miesięczne.
Dodatki urlopowe i wakacyjne. Praca w Amsterdamie. Firma zapewnia zakwaterowanie (odpłatne 50e tyg.-pokoje jednoosobowe z wifi) oraz transport na koszt firmy samochodem służbowym. 500 euro netto tyg. minimum (po odjęciu opłat mieszkaniowych), plus możliwość nadgodzin.

Wymagania:

- doświadczenie +/- 5lat
- uprawnienia spawalnicze mig/mag lub test wewnętrzny
- angielski lub niderlandzki w stopniu komunikatywnym
- brak problemu z nałogami
- motywacja do pracy
- sumienność
- rzetelność
Umiejętność pracowania w zespole lub samodzielnie
Organizacja stanowiska pracy
Idealne CV dla stanowiska Naprawa kontenerow-spawacz mig mag - Holandia przygotujesz w 5 minut.