1. Murarz
A

Murarz

Allbau Sp. z o. o. s.k.

Opis stanowiska

Aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:

    murarzy

    Wymagania

      minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie
      umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich i im towarzyszących przy wznoszeniu budynków mieszkalnych (stropy i ściany piwniczne z prefabrykowanych elementów żelbetonowych)
      w przypadku brygadzistów również umiejętnością prowadzenia kilkuosobowej brygady i porozumiewanie się z niemieckim Polierem w celu wykonywania tych prac
      znajomością dokumentacji technicznej
      Oferujemy

        wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie (2500€ - 4000€ netto)
        nieodpłatne zakwaterowanie
        dojazd do pracy i niezbędne narzędzia
        natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie
        wszelkie świadczenia socjalne
        Idealne CV dla stanowiska Murarz przygotujesz w 5 minut.