1. Monter wentylacji
T

Monter wentylacji

Termika Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe – profil budowlany lub mechaniczny,
  • min. 2 lata doświadczenia w zawodzie,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • sumienność, dokładność, samodzielność,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

Zadania:

  • montaż urządzeń wentylacyjnych,
  • posługiwanie się elektronarzędziami,
  • efektywne wykorzystywanie materiałów,
  • nadzór nad powierzonym mieniem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród najlepszych specjalistów w branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Termika Sp. z o.o.AdresGdańsk Ważne jeszcze 71 dni (do 27.11.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63685213Data wprowadzenia: 27 sierpnia 2020Aktualizacja: 17 września 2020Wyświetleń: 250Wyświetleń na liście: 2 641 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Monter wentylacji przygotujesz w 5 minut.