1. Monter - Spawacz
Z

Monter - Spawacz

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

    montowanie elementów konstrukcji stalowych zabudów pojazdów komunalnych
    przygotowanie elementów do spawania, wykonanie krótkich spoin sczepnych
    praca na podstawie rysunków technicznych lub instrukcji
    Oczekiwania:

      umiejętności montowania konstrukcji stalowych
      znajomości rysunku technicznego
      umiejętność wykonania krótkich spoin sczepnych
      mile widziana podstawowa umiejętność spawania metodą MAG 135
      doświadczenia na podobnym stanowisku
      gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
      Oferujemy:

        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
        dofinansowanie do wczasów
        dofinansowanie do kart Multisport
        dofinansowanie do pakietów medycznych
        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
        karty żywnościowe
        Idealne CV dla stanowiska Monter - Spawacz przygotujesz w 5 minut.