1. Monter Sieci Wod-Kan / Brygadzista
W

Monter Sieci Wod-Kan / Brygadzista

Walmar

Opis stanowiska

    wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy (wykonanie sieci wod-kan, gaz)

    kierowanie zespołem pracowniów

    współpraca z pozostałymi pracownikami

    Wymagania

    Wymagania

      min. pół roczne doświadczenie na danym stanowisku

      umiejętność pracy w grupie

      dyspozycyjność

      praca w delegacji

      Oferujemy

      Oferujemy

        umowę o pracę

        szkolenie na stanowisku pracy

        możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

        niezbędne narzędzia pracy

        zakwaterowanie dla zamiejscowych pracowników

        Dane firmowe

        WALMAR

        Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl
        Idealne CV dla stanowiska Monter Sieci Wod-Kan / Brygadzista przygotujesz w 5 minut.