1. Monter Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych
S

Monter Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych

SMART HR

Opis stanowiska

Opis działalności firmy
SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Tychy

SMART-HR jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

DlanaszegoKlienta firmy działającej na rynku klimatyzacji i wentylacji, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Tychy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac instalacyjnych na prowadzonych inwestycjach realizowanych na terenie województwa śląskiego.

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenie na stanowisku Monter Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem.
Posiadania zmysłu technicznego łatwości w wykonywaniu prac technicznych,
Zdolności manualnych,
Umiejętności obsługi narzędzi technicznych,
Czynnego prawa jazdy kat B,
Wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności,
Doświadczenie w zakresie kierowania pracą innych osób będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pozytywną atmosferę pracy,
Pracę stałą, dająca możliwości rozwoju zawodowego i finansowego.

Idealne CV dla stanowiska Monter Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych przygotujesz w 5 minut.