1. Monter
G

Monter

Grupa MGN

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Belgia

Poszukujemy monterów do pracy w Belgii:

    Montaż elewacji, okien i poszyć płaskich dachów
    Montaże i utrzymanie ruchu na drogach
    Wymagania

      Pożądane umiejętności (jeśli posiadasz kilka z nich znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko pracy)

        obsługa elektronarzędzi
        praca na wysokości
        czytanie rysunku
        znajomość języka angielskiego
        prawo jazdy B lub C
        uprawnienia na zwyżki, platformy

        Oferujemy

          wieloletnie stabilne zatrudnienie
          umowę o pracę
          bezpłatne zakwaterowanie
          bezpłatne dojazdy do pracy
          atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
          Idealne CV dla stanowiska Monter przygotujesz w 5 minut.