1. Montażysta Stolarki Otworowej Z Doświadczeniem
O

Montażysta Stolarki Otworowej Z Doświadczeniem

Olbud Straszyn Sp. Z O.O.

Firma OLBUD Salon Partnerski Wiśniowski ze Straszyna posiada ugruntowaną pozycję na rynku jako renomowany dostawca stolarki otworowej. Współpracujemy z klientami detalicznymi, firmami budowlanymi i deweloperami. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta stolarki otworowej z doświadczeniem

Opis stanowiska :

  • montaż stolarki otworowej,

Wymagania:

  • doświadczenie przy montażu stolarki okiennej (PVC oraz aluminium),
  • doświadczenie przy montażu stolarki drzwiowej (stalowej oraz aluminium),
  • prawo jazdy kat. B,
  • staranność w wykonywanych pracach,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 18 do 25 zł netto/godz. (na rękę) + premia
  • umowę o pracę,
  • praca na miejscu - woj. pomorskie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych".

Idealne CV dla stanowiska Montażysta Stolarki Otworowej Z Doświadczeniem przygotujesz w 5 minut.