1. Mobile Developer (Ionic)
G

Mobile Developer (Ionic)

GRH Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Udział w projektach zakresie rozwoju platformy nAxiom (aplikacja mobilna) – praca w SCRUM

• Tworzenie wysokiej jakości, przejrzystego kodu – praca przy projekcie w najnowszych technologiach

• Proponowanie sprawdzonych lub innowacyjnych rozwiązań

WYMAGANIA:

• Bardzo dobra znajomość platformy IONIC

• Poparta doświadczeniem znajomość Angular (2+) i .NET Core

• Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript

• Dobra znajomość MS SQL

• Bardzo dobra znajomość interfejsu WebApi

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia: 10 000 - 15 00 netto (B2B)

• Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze - jeśli jesteś z okolic

• Płatne urlopy

• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku

• Możliwość realizowania własnych pomysłów

Idealne CV dla stanowiska Mobile Developer (Ionic) przygotujesz w 5 minut.