1. Młodszy Specjalista Ds. Ryzyka Kontrahenta
R

Młodszy Specjalista Ds. Ryzyka Kontrahenta

Ryzyko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • chce rozwijać swoje kompetencje w obszarze ryzyka kontrahenta treasury banku,
  • zna regulacje w zakresie działalności skarbowej banków,
  • posiada wykształcenie wyższe (preferowane o profilu ekonomicznym lub matematycznym),
  • zna język angielski w stopniu bardzo dobrym,
  • zna podstawy SQL, ma doświadczenie w pracy z bazami danych,
  • ma wysokie umiejętności analityczne oraz potrafi efektywnie prezentować opracowania i wdrożenia dla odbiorców na różnych szczeblach zarządzania,
  • jest kreatywna, lubi wyzwania i nowe zadania,
  • jest samodzielna i odpowiedzialna, potrafi wziąć odpowiedzialność za swoją pracę.

Posiadane certyfikaty zawodowe PRM, FRM, CFA, a także znajomość systemu skarbowego Fusion Kondor+ będą dodatkowym atutem.

Znajomość produktów skarbowych, w tym instrumentów pochodnych, oraz zasad pomiaru, kontroli i monitorowania ryzyka kontrahenta lub rynkowego będą dodatkowym atutem.

WYMAGANIA:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • pomiarze i analizie ryzyka zawartych transakcji w kontekście danego kontrahenta,
  • planowaniu rozwoju narzędzi analitycznych i źródeł danych na potrzeby modelowania ryzyka braku zgodności,
  • sporządzaniu analiz kierowanych na różne szczeble zarządcze,
  • implementacji nowych regulacji z zakresu ryzyka braku zgodności po stronie Banku,
  • udziale w różnorodnych projektach wewnętrznych,
  • testowaniu implementacji rozwiązań w systemach IT.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę, wsparcie w rozwoju, ambitne zadania,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.),
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.
Idealne CV dla stanowiska Młodszy Specjalista Ds. Ryzyka Kontrahenta przygotujesz w 5 minut.