1. Młodszy Specjalista Ds. Rozwoju Systemu Ryzyka Finansowego
R

Młodszy Specjalista Ds. Rozwoju Systemu Ryzyka Finansowego

Ryzyko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • rozwijaniu narzędzi informatycznych wspomagających zarządzanie ryzykiem rynkowym oraz kredytowym kontrahenta
  • nadzorowaniu procesów automatycznych końca dnia
  • przeprowadzaniu weryfikacji i przeglądu stosowanych modeli
  • tworzeniu raportów oraz dokonywaniu pomiaru ryzyka
  • określaniu wymagań systemowych w zgodzie z potrzebami biznesowymi
  • współpracy z innymi zespołami Ryzyka, IT i Skarbu

WYMAGANIA:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • ma wykształcenie wyższe ekonomiczne lub o profilu ścisłym ( lub jest studentką/studentem 5 roku
  • ma wiedzę o instrumentach finansowych, ich wycenie i miarach ryzyka
  • potrafi programować (np. SQL, VBA)
  • posiada umiejętność jasnego i precyzyjnego komunikowania się
  • jest samodzielna i otwarta na rozwój
  • zna język angielski na poziomie min. B2

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wsparcie w rozwoju, ambitne zadania
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach organizacji
  • dofinansowanie do benefitów (m.in.karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
Idealne CV dla stanowiska Młodszy Specjalista Ds. Rozwoju Systemu Ryzyka Finansowego przygotujesz w 5 minut.