1. Młodszy specjalista ds. rekrutacji i kadr z językiem ukraińskim
I

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i kadr z językiem ukraińskim

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie do wewnętrznych struktur naszej firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Oława
MSK/0321/OŁ

Do Twoich obowiązków będzie należało:
prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze pracy tymczasowej,
przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej,
rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych,
budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,
codzienne wsparcie związane z obsługą i funkcjonowaniem biura.

Oczekujemy:
znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
czynnego prawa jazdy kat. B,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomości prawa pracy,
dobrej organizacji pracy własnej,
wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
samodzielności oraz innowacyjności w działaniu.

Mamy do zaoferowania:
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania,
profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu,
niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, dostęp do auta służbowego,
pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe,
pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektach,
dużą swobodę przy realizacji zadań.

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z
ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowyhc (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

www.interkadra.pl

Opublikowane przez:

Idealne CV dla stanowiska Młodszy specjalista ds. rekrutacji i kadr z językiem ukraińskim przygotujesz w 5 minut.