1. Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego
P

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • analiza wyników finansowych i danych operacyjnych,
  • weryfikacja dokumentów księgowych,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • wsparcie Kontrolera Finansowego w przygotowywaniu zestawień i raportów,

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • wykształcenie i wiedza w zakresie finansów,
  • 1 rok doświadczenia w pracy w dziale finansowym,
  • biegła obsługa MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa,

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego przygotujesz w 5 minut.