1. Młodszy Analityk IT ds. Procesu i Efektywności

Młodszy Analityk IT ds. Procesu i Efektywności

Nazwa firmy: DANONE
IT

Jeśli interesuje Cię odpowiedzialna praca pełna wyzwań w obszarze IT, wpływająca na ważne decyzje i współtworzenie metod pracy, dołącz do naszego zespołu!

O NAS

DAN’IS CEN jest częścią Business Services w DANONE, łączącym cztery funkcje biznesowe – IT, HR, Finance i General Secretary (komunikacja, stosunki zewnętrzne oraz prawne). Wspierają codzienną pracę spółek DANONE w Polsce, Nordykach, Bałtykach oraz Europie Centralnej i Wschodniej. DAN’IS CEN, odpowiadając za obszar IT, daje Ci możliwość zróżnicowania Twojej ścieżki zawodowej i zdobycia ciekawego międzynarodowego doświadczenia.

OFERUJEMY

Mamy około 30 benefitów! Niestety wszystkie się tutaj nie zmieszczą więc wymieniliśmy te, którymi zapewne jesteś w pierwszej kolejności zainteresowany, są to, m.in darmowa opieka medyczna, karta Multisport, dopłaty z funduszu socjalnego, ubezpieczenia na życie, plus wiele innych, w tym benefity dla rodziców. Co więcej, oferujemy Ci realną możliwość rozwoju i budowania swojej kariery.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe, techniczne);
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w dziale IT lub w Finansach;
  • Jesteś asertywny, samodzielny, zorientowany na działanie;
  • Masz zdolności analityczne, jesteś skrupulatny i dociekliwy;
  • Jesteś komunikatywny i nastawiony na współpracę;
  • Znasz w stopniu zaawansowanym pakiet MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim;
  • Znajomość metodyk projektowych będzie dodatkowym atutem.

Zadania na stanowisku

O PRACY

Dołączysz do zespołu zajmującego się definiowaniem, wsparciem i kontrolą procesów IT, koncentrując się na budżecie oraz standardach zarządzania projektami i systemami. Zapewniając wysoką efektywność pracy, przyczynisz się do najwyższej jakości rozwiązań IT dostarczanych spółkom DANONE w naszym obszarze geograficznym (Europa Centralna i Nordyki).

W tej roli będziesz odpowiedzialny za:

  • Kontrolę, analizę i raportowanie całościowego budżetu IT;
  • Wspieranie standardów zarządzania projektami i systemami IT, w tym wsparcie i rozwój aplikacji do ich zarządzania;
  • Przeprowadzanie szkoleń z obszaru zarządzania projektami i systemami;
  • Udział w projektach dotyczących procesów IT;
  • Rozwój i wdrożenia procesów takich jak: zarządzanie wiedzą, organizacją, zmianą czy komunikacją.

CO DALEJ

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „Apply”.

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa telefoniczna.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9/23,  01-103 Warszawa).

Danone Sp. z o.o. with its registered office in Warsaw (ul. Redutowa 9/23, 01-103 Warszawa) is the controller of your personal data disclosed in the profile and in documents submitted during the recruitment process.

Chcemy, aby DANONE był najlepszym miejscem pracy i rozwoju. Nieustannie troszczymy się o przyjazną atmosferę i atrakcyjne warunki pracy. Aby w DANONE pracowało się jeszcze lepiej, oferujemy naszym pracownikom świadczenia dodatkowe:

DBAMY O CIEBIE

Pracownikom DANONE zapewniamy następujące benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • bezpłatne szczepienia na grypę i WZW B oraz badania profilaktyczne
  • fundusz szpitalny
  • ubezpieczenie na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • multisport, treningi i zawody biegowe, zajęcia na hali sportowej
  • „wczasy pod Gruszą”
  • specjalne rabaty od współpracujących firm (DanRabaty) na np.: bilety do teatru, prywatne przedszkole, nauka języków obcych
  • wygodne biuro

DBAMY O TWOJĄ RODZINĘ

Pracując w Danone możesz liczyć na:

  • prywatny poród i pełnopłatne dni wolne na badania prenatalne
  • prezenty z okazji narodzin dziecka
  • elastyczne formy pracy dla mam powracających z urlopu macierzyńskiego: skrócony wymiar pracy, możliwość zatrudnienia na pół etatu, praca z domu,  zmienne godziny rozpoczynania i kończenia pracy, uzależnione od indywidualnych potrzeb
  • prezenty świąteczne dla pracowników oraz ich dzieci
  • dofinansowanie wypoczynku dziecka
  • pomoc finansowa w trudnej sytuacji.

DANONE TO PRACA Z MISJĄ

Tworzymy zdrowszą przyszłość, realizując misję niesienia zdrowia przez żywność. Wierzymy, że łącząc wartościową ofertę produktową z edukacją, możemy kształtować właściwe nawyki żywieniowe i w ten sposób pozytywnie wpływać na zdrowie milionów naszych konsumentów.

Naszą firmę wyróżnia kultura organizacyjna, oparta na czterech wartościach (Otwartość, Entuzjazm, Humanizm i Bliskość), które przekładają się na sposób pracy w firmie oraz współpracy z klientami, dostawcami i partnerami zewnętrznymi.

DANONE TO PRZYJAZNY PRACODAWCA, KTÓRY STAWIA NA INDYWIDUALNY TALENT.

Pracownicy to nasza wewnętrzna siła - to oni stoją za  sukcesami naszej firmy. Dlatego tworzymy w DANONE przyjazne miejsce do pracy i rozwoju oraz silnie wspieramy rozwój zawodowy każdego pracownika. Wierzymy, że każdy pracownik ma unikalny talent, dlatego oferujemy  indywidualne plany rozwoju.

Oferujemy naszym pracownikom bogate ścieżki karier, obejmujące zdobywanie doświadczenia w różnych spółkach, a tym samym w zróżnicowanym środowisku i kontekście biznesowym.

Dbamy zarówno o bezpieczne środowisko pracy, jak i realizację szerokiej polityki rodzinnej, wspierającej pracowników w łączeniu wielu życiowych ról.

DANONE TO DYNAMICZNIE ROZWIJAJACA SIĘ ORGANIZACJA , KTÓRA STAWIA NA INNOWACYJNOŚĆ.

Jesteśmy grupą nowocześnie zarządzanych spółek, które jako liderzy w swoich kategoriach, oferują produkty cenione przez miliony Polaków. Stawiamy na innowacyjność, zarówno w kontekście oferowanych produktów, jak i wewnętrznych sposobów działania.

Realizujemy strategię podwójnego zobowiązania, która przekłada się na wszystkie obszary naszego funkcjonowania. Dzięki temu - obok dążenia do osiągania zyskownego wzrostu, staramy się odpowiadać na aktualne potrzeby społeczne, pozytywnie wpływając na ludzi i środowisko. Przejawem naszego podejścia jest szereg inicjatyw, dowiedz się o nich więcej z naszego Raportu Wpływu: https://www.danone.pl/Raport-Wplywu-Danone.

PROGRAM AMBASADORSKI

Program Ambasadorski skierowany jest do studentów, którzy ze względu na plan zajęć nie mogą zaangażować się w pozostałe programy. Stwarza on możliwość poznania kultury pracy w międzynarodowym środowisku, zdobycia praktycznych umiejętności prowadzenia projektów oraz nabycia pierwszych doświadczeń w pracy z biznesem.

Rekrutacja odbywa się raz do roku, w trakcie wakacji.

PROGRAM PRAKTYK

Program Praktyk daje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Na praktyki zapraszamy studentów, którzy chcą w praktyce wykorzystać wiedzę zdobywaną na studiach. Program można realizować w okresie wakacji lub w ciągu roku akademickiego, elastycznie dopasowując grafik do swojego planu zajęć, w niemalże każdym obszarze w naszej organizacji. Rekrutacja na Praktyki Letnie startuje w lutym, natomiast na Praktyki w roku akademickim rekrutujemy cały rok.

PROGRAM STAŻOWY

Program Stażowy w grupie spółek DANONE trwa 12 miesięcy i przygotowuje do objęcia samodzielnego stanowiska specjalisty. Stażyści mają możliwość realizacji samodzielnych projektów pod okiem doświadczonych opiekunów, w takich obszarach jak: sprzedaż, marketing, HR, IT, Komunikacja, R&D, finanse oraz operacje (produkcja, jakość, logistyka, łańcuch dostaw). Dbamy o to, aby nasi Stażyści na bieżąco otrzymywali feedback odnośnie wykonywanych obowiązków. Uczestnikom programu oferujemy praktyczne szkolenia funkcjonalne (np. z zarządzania projektami, tworzenia prezentacji PowerPoint oraz pracy w Excelu) oraz interpersonalne z zakresu sztuki prezentacji, zarządzania czasem. Dodatkowo dajemy możliwość wzięcia udziału w inicjatywach społecznych oraz well-beingowych (treningi biegowe, integracja stażystów).

Udział w Programie Stażowym oznacza zaangażowanie studenta lub absolwenta na pełen etat, a rekrutacja do programu odbywa się przez cały rok.

PROGRAM MENEDŻERSKI „DANONE SURF”

„SURF” to dynamiczny, dwuletni program menedżerski, w ramach którego wspieramy wszechstronny rozwój młodych, utalentowanych ludzi, tak by w perspektywie dwóch lat przygotować ich do objęcia samodzielnej roli menedżerskiej w strukturach grupy spółek DANONE. Aby zrealizować te założenia, uczestnikom programu oferujemy możliwość realizowania zasadniczych dla biznesu projektów w różnych obszarach. Rotacje między projektami, lokalizacjami i biznesami pozwalają na pracę w wszystkich spółkach DANONE w Polsce, będących liderami w swoich kategoriach rynkowych. Dodatkowo silne wsparcie menedżera, mentora, i koordynatora programu zapewnia indywidualne podejście do rozwoju każdego uczestnika.

Jest to Program kierowany do osób, które ukończyły studia i posiadają pierwsze doświadczenia zawodowe.

Dowiedz się więcej: http://pracawgrupiedanone.pl/#surf.

Idealny kandydat do pracy w DANONE to osoba:

  • płynnie komunikująca się w języku angielskim,
  • z wysokimi umiejętnościami analizy i syntezy danych,
  • otwarta na nowe wyzwania oraz odważna w działaniu,
  • lubiąca pracę w dynamicznym środowisku,
  • nastawiona na osiąganie celów, ambitna
  • wychodząca z inicjatywą, proaktywna
  • doskonale odnajdująca się w pracy zespołowej,
  • z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi.

Idealny kandydat to proaktywny lider w swoim obszarze, który nie boi się zmian, lubi pracę w dynamicznym środowisku i wychodzi z inicjatywą. Oprócz tego wciąż szuka okazji do rozwoju. Jest także nastawiony na osiągnie celów, otwarty na nowe doświadczenia i wyzwania, które każdego dnia będziemy przed nim stawiać.

Istotne są dla nas kompetencje i postawy kandydatów, ale również to, czy podzielają oni naszą misję oraz wartości. Jeśli jesteś osobą ambitną, wierzysz w swoje możliwości, cenisz pracę zespołową i otwartą komunikację, sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Aktualnie otwarte rekrutacje znajdziesz na: http://www.pracawgrupiedanone.pl/  i http://jobs.danone.com/.

Nasze lokalizacje:

1) CBS, ITCC EMEA

Biuro – Warszawa, ul. Redutowa 9/23

2) Danone Sp. z o.o.

Fabryka – Bieruń, ul. Świerczyniecka 85

3) Żywiec Zdrój S.A.

Biuro – Warszawa, ul. Bobrowiecka 8

          – Cięcina,  ul. św. Katarzyny 187

Fabryki:

- Mirosławiec, ul. Sprzymierzonych 71

- Rzeniszów, Spółdzielcza 77

- Jeleśnia, ul. Suska 46

- Radziechowy – Wieprz, ul. Przemysłowa 8,

4) NUTRICIA Polska Sp. z o.o. (Żywność dla niemowląt i małych dzieci, Żywienie medyczne)

Biuro - Warszawa, ul. Bobrowiecka 8

5) NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. (Żywność dla niemowląt i  małych dzieci)

Fabryki:

- Krotoszyn, ul. Kobylińska 37

- Opole, ul. Marka z Jemielnicy 1