1. MerService: Młodszy Przedstawiciel Handlowy - Legnica
M

MerService: Młodszy Przedstawiciel Handlowy - Legnica

MerService Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:MerService – spółka należąca do Grupy Kapitałowej OEX – świadcząca wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych, zatrudni pracownika na stanowisko:

Junior Sales Developer / Młodszy Przedstawiciel Handlowy

miejsce pracy: Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec
wymiar pracy: pełen etat
wynagrodzenie: 2300 zł brutto +400 zł brutto premii
forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Opis stanowiska:
- realizacja wizyt handlowych zgodnie z dziennym planem
- realizacja założonych przez Red Bull standardów Perfect Store w obsługiwanych punktach sprzedaży
- wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej
- utrzymywanie bardzo dobrych relacji handlowych z dedykowanymi Klientami i reprezentantami firmy Red Bull
- systematyczne raportowanie wyników pracy

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B
- aktualna książeczka sanepidowska
- zorientowanie na realizację celów jakościowych i ilościowych
- kreatywność w działaniu i reagowaniu na potrzeby Klienta
- otwartość i komunikatywność
- umiejętność szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
- wdrożenie w struktury firmy
- pracę w oparciu o umowę zlecenie - praca zadaniowa
- możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
- niezbędne narzędzia pracy: telefon oraz auto służbowe + karta paliwowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Idealne CV dla stanowiska MerService: Młodszy Przedstawiciel Handlowy - Legnica przygotujesz w 5 minut.