1. Menedżer zespołu sprzedaży

Menedżer zespołu sprzedaży

Nazwa firmy: Freedom Nieruchomości
sprzedaż

Szukasz pomysłu na siebie?

Sprawdź nieruchomości!

  • Nieruchomości to jedna z najbardziej dochodowych branż.
  • Umożliwia nie tylko zarabianie ale także stabilne inwestowanie.
  • Na jednej transakcji można zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych.
  • Praca agenta gwarantuje elastyczność i prestiżowy zawód.

Jeśli jesteś samodzielny, odpowiedzialny i przedsiębiorczy, a do tego umiesz słuchać, wyciągać wnioski i kojarzyć fakty, to dlaczego jeszcze nie zarabiasz w nieruchomościach? To praca idealna dla Ciebie! Dla NAJLEPSZYCH.

Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych, ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.

Nasze zespoły budują doświadczeni sprzedawcy, konkretni, niezależni i przede wszystkim konsekwentni. Nigdy nie odpuszczają. Działają jak snajperzy ze stuprocentową celnością. To pozwala im pracować na umowach na wyłączność i uzyskiwać świetne zarobki. Szukasz zmiany? Pomyśl o nas!

Oferujemy:

  • sprawdzony model sprzedaży, zapewniający stałe i wysokie zarobki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników Twojego zespołu
  • szkolenia podnoszące umiejętności i kwalifikacje,
  • wsparcie dla Twoich pomysłów.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym co najmniej 2 letnie,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych/produktowych,
  • proaktywność w drodze do osiągania celów sprzedażowych,
  • bardzo dobra organizacja,
  • umiejętność egzekwowania wyznaczonych celów,
  • zdolności team buildingowe,
  • komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • zaangażowane w budowanie marki.

Zadania na stanowisku

  • rekrutacja i wdrażanie Agentów nieruchomości,
  • budowanie skutecznego zespołu sprzedażowego,
  • aktywna współpraca z Agentami w zakresie pozyskiwania ofert nieruchomości na wyłączność,
  • nadzór i odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego,
  • zarządzanie zespołem Agentów, wyznaczanie indywidualnych celów i zadań,
  • efektywne monitorowanie i egzekwowanie podstawowych aktywności Agentów,
  • organizacja oraz prowadzenie szkoleń i warsztatów produktowych,
  • motywowanie i rozwijanie kompetencji swojego zespołu.

Atmosferę Freedom Nieruchomości tworzą ludzie, którzy z nami pracują. Wierzymy, że jedynie dobrze dobrany i zgrany zespół jest w stanie zagwarantować odpowiedni klimat do współpracy i wymiany doświadczeń. Jeżeli cenisz wsparcie, dużą dawkę humoru i energii do działania, koniecznie musimy się poznać!

Każdy, kto dołącza do zespołu Freedom Nieruchomości, ma możliwość zaplanowania swojej ścieżki kariery według własnych oczekiwań. Zarówno w kwestii poziomego poszerzania kompetencji, jak i awansu na inne stanowiska. Agent nieruchomości może wyrać segment rynku, w którym chce się wyspecjalizować lub obrać kierunek na wymarzoną posadę. Dla przykładu: Karolina Pożarycka, która zaczynała swoją przygodę jako specjalistka ds. finalizacji transakcji, najpierw zrealizowała swoje marzenie o zostaniu trenerem sprzedaży, aby następnie przejąć rolę menedżera zespołu specjalistów!

Im bardziej ambitne są Twoje cele, tym większe masz nasze wsparcie!

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Elastyczny model pracy,
  • Pakiet szkoleń wdrażających,
  • Szkolenia doskonalące umiejętności sprzedażowe,
  • Karta Multisport,
  • Największe zagęszczenie fit freaków w branży,
  • Niezbędne narzędzia i swoboda działania,
  • Atmosfera rodem ze startupów.