1. Menedżer Produktu i Wdrożeń Biznesowych
P

Menedżer Produktu i Wdrożeń Biznesowych

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Zapewnienie rozwoju usług finansowych poprzez wdrażanie nowych funkcjonalności i produktów na platformie Cash, koordynowanie procesu wdrożenia portalu (systemu IT) u Partnera Zewnętrznego;
  • Nadzorowanie zmian w architekturze biznesowej i funkcjonalnej, weryfikowanie zgodności wymagań biznesowych, współpraca z jednostkami biznesowymi, kontrolowanie zasobów, harmonogramów w nadzorowanych projektach wdrożeniowych;
  • Uzgodnienie rozwiązań na poziomie architektury funkcjonalnej oraz rekomendowanie działań optymalizacyjnych
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie odbioru i oceny efektów wykonanych pracy, uczestniczenie w procesie odbioru usług i rozwiązań IT od dostawców zewnętrznych, ocena zgodności prac ze zdefiniowanym przedmiotem zamówienia, uczestniczenie w negocjacjach z kontrahentami zewnętrznymi

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min 5 letnie doświadczenie zawodowe w roli scrum mastera, proxy product ownera lub głównego analityka
  • Znasz narzędzia i techniki wspierające proces wytwórczy oprogramowania , w tym standardów i dobrych praktyk z obszaru zarządzania projektami, specyfikacji wymagań i testów oprogramowania
  • Znasz zagadnienia i pojęcia związane z branżą ubezpieczeniową i pochodnymi produktami finansowymi;
  • Znasz analizę finansową przedsięwzięć, wycen przedsiębiorstw, analizę rentowności;
  • Posiadasz znajomość zasad prowadzenia projektów z zastosowaniem metodyk zwinnych, w szczególności znajomość metody SCRUM
  • Posiadasz wiedzę o sposobach modelowania procesów biznesowych

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Menedżer Produktu i Wdrożeń Biznesowych przygotujesz w 5 minut.