1. Mechanik z certyfikatem spawania 111 (wyjazdy-Europa)
E

Mechanik z certyfikatem spawania 111 (wyjazdy-Europa)

Epcido Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Skandynawsko-Polska firma Epcido zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie.
W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Obowiązki

• pracę przy projektach instalacyjnych w całej Europie
• budowanie konstrukcji mechanicznych
• montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych
• montaż systemów przenośnikowych
• montaż rur i koryt kablowych
• spawanie metodą 111 (ważny certyfikat)

Wymagania

• dobra znajomość konstrukcji maszyn
• umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej
• umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów
• preferowane doświadczenie w środowisku przemysłowym
• gotowość do jak najszybszego podjęcia zatrudnienia/współpracy
• gotowość do pracy samodzielnej oraz w grupie
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów
• odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie
Mile widziane:
• umiejętność spawania
• prawo jazdy kat. B
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia
• bezpłatne zakwaterowanie
• zapewnione pokrycie kosztów transportu
• ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydz. urlopu)
• gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)
• zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę
• stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń
• możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji w postaci CV (w formacie pdf) ze szczegółowym opisem zajmowanych stanowisk.

Idealne CV dla stanowiska Mechanik z certyfikatem spawania 111 (wyjazdy-Europa) przygotujesz w 5 minut.