1. Mechanik w dziale utrzymania ruchu
D

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

DAGAT Eco sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do współpracy zapraszamy osoby, które:

    Posiadają uprawnienia SEP do 1 kV
    Potrafią czytać schematy elektryczne
    Obsługują wózki widłowe na podstawie uprawnień UDT (dopuszczalne uprawnienia do odświeżenia)
    Mają uprawnienia do pracy na wysokości (lub są gotowe je zdobyć)
    Zapewnią ciągłość pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
    Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane
    A my oferujemy w zamian:

      Umowę o pracę od pierwszego dnia wraz z systemem premiowym
      Zatrudnienie w dogodnych godzinach, w systemie jednozmianowym
      Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów
      Pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

      Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Dagat-Eco, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

      A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

      Co nas wyróżnia? To, że z szacunkiem traktujemy czas, który Nam poświęciłeś, dlatego zawsze otrzymasz informację zwrotną z przebytej rozmowy rekrutacyjnej.

      Wyślij aplikację - możesz zrobić to już teraz!

      Nie masz CV? Nie szkodzi - wszystkie dane możesz podać w formularzu aplikacyjnym online.

      Do zobaczenia.

      Idealne CV dla stanowiska Mechanik w dziale utrzymania ruchu przygotujesz w 5 minut.