1. Mechanik-serwisant
H

Mechanik-serwisant

Hurtownia Ferrum

Opis stanowiska

Hurtownia Ferrum zatrudni pracownika na stanowisko sprzedawca/obsługa klienta wymagania
-wykształcenie średnie techniczne -umiejętność pracy w zespole
-umiejętność obsługi komputera
-kreatywność i zaangażowanie
-samodzielność dokładność oraz dobra organizacja pracy
-podstawowa wiedza techniczna z branży narzędziowej -prawo jazdy kat.B -znajomość obsługi programów sprzedażowych tj. subiekt -mile widziane zainteresowania mechaniką samochodową obowiązki -obsługa klienta -mile widziane doświadczenie w branży handlowej technicznej
-branża narzędziowo-warsztatowa
-branża sprzętu ogrodniczego
-obsługa sprzedaży
-przygotowanie ofert handlowych
Oferta
-stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
-umowa o prace
-możliwość awansu

Prosimy o kontakt wyłącznie mailowy. f...@ferru... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij
Firma handlowo-usługowa z 30 letnim stażem na rynku poszukuje mechanik-serwisant
Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem takich marek jak STIHL MTD KARCHER ZIPP ROMET KRANZLE oraz wielu innych
Idealne CV dla stanowiska Mechanik-serwisant przygotujesz w 5 minut.