1. Mechanik maszyn
W

Mechanik maszyn

WIBO Sp. z o.o. Sp. k

Opis stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach maszyn produkcyjnych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu konserwacji maszyn
  • Gotowość do pracy zmianowej, 6-14; 14-22
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Obowiązki:

  • Bieżąca konserwacja i naprawa maszyn
  • Przeprowadzanie planowanych przeglądów
  • Diagnozowanie usterek i naprawa maszyn
  • Zapobieganie występowaniu awarii

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy
  • Pracę w atmosferze współpracy
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe WIBO Sp. z o.o. Sp. kAdresKartuzy Ważne jeszcze 67 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63572118Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 9 sierpnia 2020Wyświetleń: 147Wyświetleń na liście: 2 140 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Mechanik maszyn przygotujesz w 5 minut.