1. Marketing Project Manager
L

Marketing Project Manager

LeasingTeam

Opis stanowiska

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie aktywnościami marki/produktów w obszarze marketingu,
  • nieszablonowe wdrażanie pomysłów rozwoju marki, kreacji nowych produktów i opakowań,
  • przygotowanie strategii rozwoju marki,
  • planowanie i egzekucja działań promocyjnych,
  • tworzenie planów komunikacji marketingowej, z naciskiem na komunikację online,
  • przygotowanie materiałów marketingowych, PR-owych, sprzedażowych,
  • współpraca z zespołem marketingowym, grafikiem, agencjami, influencerami, dziennikarzami,
  • monitoring konkurencji i rekomendacje,
  • raportowanie komunikacji i działań konkurencji,
  • tworzenie kampanii online w Polsce i zagranicą,
  • aktywne uczestnictwo w procesie kreacji produktów,
  • monitorowanie trendów konsumenckich i produktowych na rynku krajowym i rynkach zagranicznych,
  • przygotowywanie planu działań marketingu-mix zapewniających realizację przyjętej strategii,
  • realizacja bieżących projektów działu marketingu,
  • samodzielne opracowywanie angażujących treści reklamowych.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na tym samym bądź podobnym stanowisku w firmie z branży kosmetycznej lub agencji marketingowej,
  • umiejętność redagowania treści marketingowych,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych, w tym głównie narzędzi digital marketingu,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • kreatywność i zdolność strategicznego myślenia,
  • doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, badawczymi, drukarniami,
  • komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z branży kosmetycznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość realizacji ciekawych pomysłów i rozwiązań,
  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Idealne CV dla stanowiska Marketing Project Manager przygotujesz w 5 minut.