1. Manager Zespołu Księgowego
U

Manager Zespołu Księgowego

UHY ECA SPÓ?KA AKCYJNA

Opis stanowiska

Dołącz klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax & Law Trawiński Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Świadczenie wysokiej jakości usług księgowych (prowadzenie ksiąg, doradztwo księgowe oraz w zakresie usprawniania procesów),

Wsparcie merytoryczne dla Zespołu w poniższych obszarach:

a) prowadzenie pełnej księgowości powierzonych spółek,

b) weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

c) dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów zgodnie z polskimi przepisami,

d) wykonywania procedur zamknięcia okresu księgowego,

e) sporządzania deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji

zewnętrznych,

Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz pakietów konsolidacyjnych dla Klientów firmy,

Zarządzanie zespołem obejmujące rekrutację, motywowanie oraz rozwój pracowników,

Udział w spotkaniach z potencjalnymi klientami.

Nasze wymagania

Ukończone studia wyższe z zakresu rachunkowości lub pokrewne,

Praktyczna znajomość polskiego prawa bilansowego i podatkowego,

Znajomość MSSF,

Co najmniej 5 lat doświadczenia w obsłudze księgowej i podatkowej klientów, w tym klientów polskich oraz międzynarodowych,

Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym,

Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

Znajomość MS Office w stopniu zaawansowanym,

Znajomość systemów księgowych klasy ERP,

Doświadczenie w budowaniu zespołu oraz zarządzaniu zespołem,

Dobre zdolności komunikacyjne z osobami z różnych poziomów organizacji,

Umiejętności pracy w zespole,

Mile widziane

doświadczenie we wdrażaniu systemów księgowych,

doświadczenie w zarządzaniu projektami lub Lean management,

wcześniejsze doświadczenie w audycie finansowym lub kontrolingu,

uprawnienia biegłego rewidenta/ACCA/doradcy podatkowego lub inne pokrewne.

Zdobycie doświadczenia zawodowego z zakresu rachunkowości i zagadnień podatkowych;

Rozwój kompetencji zawodowych;

Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;

Pracę w grupie o ugruntowanej pozycji na rynku usług consultingowych;

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

prywatna opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

spotkania integracyjne

dodatkowy urlop

Kartę MultiSport

Przyjazną atmosferę

Dwa dodatkowe dni wolne od pracy

UHY ECA SPÓŁKA AKCYJNA

działa na rynku od ponad 10 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Idealne CV dla stanowiska Manager Zespołu Księgowego przygotujesz w 5 minut.