1. Manager UX/UI
I

Manager UX/UI

iView Recruitment Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, lidera z branży e-commerce, poszukujemy aktualnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Manager UX/UI Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Wdrażanie i optymalizacje silnika wyszukiwarki
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii działań UX i UI
  • Optymalizacja konwersji
  • Stały rozwój wiedzy o potrzebach użytkowników i trendach w projektowaniu UX i UI

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku
  • Znajomość zagadnień wyszukiwania na stronie/silników wyszukiwania (w tym doświadczenie związane z wdrożeniem silnika wyszukiwarki)
  • Biegła znajomość obszaru UX i UI
  • Znajomość obszaru mobile - rozwiązań dostępnych na rynku, otoczenia technologicznego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji
  • Szeroki pakiet benefitów, między innymi prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Idealne CV dla stanowiska Manager UX/UI przygotujesz w 5 minut.