1. Manager ds. sprzedaży energii dla PGE Obrót S.A.
M

Manager ds. sprzedaży energii dla PGE Obrót S.A.

MEGAENERGY Sp. z o.o.

Opis stanowiska

    Profesjonalne doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
    Realizacja spotkań z potencjalnymi klientami umówionymi przez Call Center,
    Aktywne pozyskiwanie klientów,
    Przygotowywanie ofert sprzedaży,
    Negocjacja warunków oferty z klientem,
    Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
    Planowanie działań sprzedażowych oraz ich bieżące raportowanie w CRM.
    Wymagania

    Idealny kandydat na to stanowisko powinien:

      Mieć zapał do pracy – jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży to nie problem, dzięki naszym szkoleniom nabędziesz niezbędną wiedzę i swobodę w pracy z klientami
      Cechować się samodzielnością w działaniu i bardzo dobrą organizacją pracy,
      Mieć upór i wytrwałość w dążeniu do celu,
      Łatwo nawiązywać nowe kontakty oraz budować relacje biznesowe
      Posiadać charyzmę i wewnętrzną motywację do działania,
      Mile widziane osoby ze znajomością zagadnień związanych z rynkiem energetycznym lub rynkiem ubezpieczeń, telekomunikacji, finansów.
      Oferujemy

        Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na rozliczeniu prowizyjnym,
        Bardzo wysokie wynagrodzenia nawet do 15 tyś złotych,
        Współpraca w ramach kontraktu lub innej uzgodnionej formy,
        Możliwość pracy w trybie home office,
        Elastyczne godziny pracy,
        Dla najlepszych możliwość budowania własnego zespołu oraz dodatkowa prowizja od sprzedaży Handlowców którymi będziesz zarządzał,
        Po okresie próbnym samochód służbowy,
        Cykliczne spotkania i wspólne wizyty u klientów z wykwalifikowanym Managerem,

        Wsparcie działu Call Center w umawianiu spotkań z potencjalnymi klientami,
        CRM ułatwiający przygotowanie pełnej dokumentacji dla klienta (umowy + załączniki),
        Pełne wsparcie Back Office w przygotowaniu umów oraz obsłudze posprzedażowej
        Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
        Idealne CV dla stanowiska Manager ds. sprzedaży energii dla PGE Obrót S.A. przygotujesz w 5 minut.