1. MALARZ BUDOWLANY - Niemiecka Umowa - 14,00 EUR brutto/godz.DIETA 7,00 EUR netto/godz.Praca od LIPIEC 2020 - NIEMCY.
R

MALARZ BUDOWLANY - Niemiecka Umowa - 14,00 EUR brutto/godz.DIETA 7,00 EUR netto/godz.Praca od LIPIEC 2020 - NIEMCY.

Rekrutacja Kozów

Opis stanowiska

PRACA MALARZ BUDOWLANY OD LIPIEC - NIEMCY.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACE.

MALARZ BUDOWLANY - Niemiecka Umowa - 14,00 EUR brutto/godz.+DIETA 7,00 EUR netto/godz.Praca od LIPIEC 2020 - NIEMCY.

Obowiązki
ZADANIA:
Prace Wstepne , Prace Malarskie + Tapetowanie , Wykonczenia ,
Montaz Plyt R-G + Szapchlowanie.

Wymagania

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny + zawod malarz lub technolog robot wykonczeniowych + własne AUTO do wyjazdu do Niemiec. ( OPCJA 1)

Oferujemy
MALARZE BUDOWLANI - PRACA - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
LOKALIZACJA PRACY LANDY : Bawaria , Baden Wurttemberg , Hesja.

Poszukujemy Malarzy Budowlanych na Projekty do Niemiec.
Zatrudnienie od 06.07.2020 , 13.07.2020 i w kolejnych tygodniach.

PRACODAWCA:
Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH MALARZY i TEAMOW DWUOSOBOWYCH.

OPCJA 1
Dla Malarzy z zawodem lub listem Czeladniczym
STAWKA:14.50 euro brutto/godz.+ DIETA 6.50 euro netto/godz.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie . Kwatere opłaca Pracownik.

STAWKA: 14.00 euro brutto/godz + DIETA 7.00 euro netto/godz.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie . Kwatere opłaca Pracownik

STAWKA:14.00 euro brutto/godz. +DIETA 1,75 euro netto/godz.
PRACODAWCA organizuje i opłaca Zakwaterowanie.

OPCJA 2
Dla Malarzy bez Zawodu i bez listu Czeladniczego.
STAWKA: 14.00 EUR brutto/godz. + DIETA 6,00 EUR netto/godz.

Ubranie Robocze + Buty Robocze Zapewnia Pracodawca Bezpłatnie.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV

www.rekrutacja.kozow.eu Aplikuj

BIURO T + 48 515 526 657

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Idealne CV dla stanowiska MALARZ BUDOWLANY - Niemiecka Umowa - 14,00 EUR brutto/godz.DIETA 7,00 EUR netto/godz.Praca od LIPIEC 2020 - NIEMCY. przygotujesz w 5 minut.