1. Magazynier - praca zmianowa - stabilne zatrudnienie
J

Magazynier - praca zmianowa - stabilne zatrudnienie

Jaga Temp sp. z o.o.

Opis stanowiska

Oferta

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier/Operator wózka widłowego

Zadania:

  • Dbanie o prawidłowy obrót towaru na magazynie

Załadunek/rozładunek dostaw
Obsługa wózków widłowych (dla osób posiadających uprawnienia)
Kompletacja zamówień z zachowaniem najwyższej staranności i dokładności
Wydawanie materiałów na podstawie otrzymanych zleceń
Pakowanie i zabezpieczenie materiałów przeznaczonych do transportu
Utrzymanie porządku i czystości w magazynie.
Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i tworzenie dokumentacji wymaganej do prawidłowego prowadzenia magazynu

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego

Dyspozycyjność do pracy zmianowej
Umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia UDT (mile widziane)
Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
Minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • Pracę zmianową 5 dni w tygodniu

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę
Warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem formularza (warunek niezbędny).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Miejsce:Gniezno
gnieźnieński

Idealne CV dla stanowiska Magazynier - praca zmianowa - stabilne zatrudnienie przygotujesz w 5 minut.