1. magazynier, płońsk
R

magazynier, płońsk

Randstad

Opis stanowiska

opis stanowiska

Lubisz pracę na magazynie, a inwentaryzacja nie jest ci obca? Zgłoś się do nas, czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Płońsk

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • karty Sodexo, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, dofinansowanie do obiadów, bezpłatny parking, karta lunchowa
  • dodatkowy 1 dzień wolny w ciągu roku

zadania

  • obsługa i organizacja pracy magazynu
  • współpraca z dostawcami
  • inwentaryzacja

oczekujemy

  • doświadczenia w organizacji magazynu
  • wykształcenie min. średnie
  • obsługa komputera w zakresie podstawowym
  • znajomość programów magazynowych - mile widziana

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Idealne CV dla stanowiska magazynier, płońsk przygotujesz w 5 minut.