1. Magazynier części elektronicznych
L

Magazynier części elektronicznych

LeasingTeam Group

Opis stanowiska

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Nr ref.: 0039226

Zakres obowiązków:

Prowadzenie ewidencji części zamiennych (elektronika);
Kontrola stanów magazynowych i pobranych części zamiennych;
Wydawanie towaru z magazynu;
Przyjmowanie dostaw;
Rozmieszczanie towaru w magazynie;
Weryfikacja dokumentów;
Udział w inwentaryzacjach.

Oczekiwania:

Mile widziane wykształcenie średnie techniczne (najlepiej kierunki związane z elektorniką, elektryką, informatyką);
Doświadczenie w pracy w magazynie i obsłudze komputerowych systemów magazynowych;
Dobra znajomość obsługi komputera;
Doświadczenie w obsłudze skanera;
Dokładność i skrupulatność;
Umiejętność pracy w zespole;
Gotowość do podjęcia pracy w Pszczynie.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę;
Benefity pozapłacowe - dofinansowanie do urlopu, paczki i bony na święta, karta Multisport, imprezy integracyjne, owoce w pracy;
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
Możliwość udziału w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Opublikowane przez:

Idealne CV dla stanowiska Magazynier części elektronicznych przygotujesz w 5 minut.