1. Magazynier, 19 zł brutto/h 300 zł netto premii - STAŁE ZATRUDNIENIE- Kopytów k. Błonia
J

Magazynier, 19 zł brutto/h 300 zł netto premii - STAŁE ZATRUDNIENIE- Kopytów k. Błonia

Jaga Temp sp. z o.o.

Opis stanowiska

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Magazynier, 19 zł brutto/h + 300 zł netto premii - STAŁE ZATRUDNIENIE- Kopytów k. Błonia

Miejsce pracy:

Sochaczew

OFERUJEMY:
STAŁE ZATRUDNIENIE w oparciu o umowę zlecenie
stawkę godzinowa 19 zł/brutto+ 300 zł premii netto (do ręki)
pracę w systemie 2 zmian (6:00-14:00 i 14:30-22:30)
pracę od zaraz!

OBOWIĄZKI:
pakowanie i kompletacja towaru
oklejanie i etykietowanie
przyjmowanie towaru na magazyn
czynności magazynowe zlecone przez Przełożonego

OCZEKUJEMY NIEWIELE, TYLKO...
gotowości do podjęcia pracy od zaraz
Jesteś zainteresowany/a? Zadzwoń 600-521-429! :)

Idealne CV dla stanowiska Magazynier, 19 zł brutto/h 300 zł netto premii - STAŁE ZATRUDNIENIE- Kopytów k. Błonia przygotujesz w 5 minut.