1. Lekarz Radiolog - Kraków
P

Lekarz Radiolog - Kraków

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • profesjonalna opieka medyczną nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej,
  • aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz prawo wykonywania zawodu
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza + wiedzę i umiejętności praktyczne w
  • zakresie udzielania świadczeń medycznych
  • posiadasz umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
  • specjalizacja II stopnia lub specjalizacja ukończona w trybie jednostopniowym (mile widziana)

Korzyści dla Ciebie:

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną
  • wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Lekarz Radiolog - Kraków przygotujesz w 5 minut.