1. Kucharz (Żagań)
C

Kucharz (Żagań)

Centralna Baza Ofert Pracy

Numer oferty: StPr/21/0935

Obowiązki:

Przygotowywanie posiłków od podstaw.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Wymagania pożądane:

  • zasadnicze zawodowe, brak
  • średnie ogólnokształcące, brak
  • gimnazjalne, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w pracy na kuchni oraz umiejętność samodzielnej pracy w kuchni.Istnieje możliwość wyrobienia książeczki do celów sanotarno - epidemiologicznych w trakcie rekrutacji na koszt Pracodawcy.

Miejsce pracy: Nocznickiego 33, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny przed spotkaniem. Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.palewski.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Idealne CV dla stanowiska Kucharz (Żagań) przygotujesz w 5 minut.