1. Kucharz
P

Kucharz

Pop In Diner & Bar

Opis stanowiska

Do nowej restauracji w centrum Gdyni Pop In Diner & Bar, poszukujemy Kucharzy. Szukamy odpowiedzialnych osób, które są w pracy szybkie i skupione.

WYMAGAMY:
  • zamiłowania do swojego zawodu i karmienia gości w taki sposób jak karmisz osoby które są Ci bliskie oraz przede wszystkim tak jak sam/a chciałbyś/chciałabyś zjeść
  • zdolności myślenia i przyswajania wiedzy oraz przekładania jej na czyny
  • doświadczenia
  • otwartości umysłu i pomysłu
  • chęci współtworzenia restauracji swoimi umiejętnościami
  • wykształcenia kierunkowego
  • mile widziane doświadczenie w kuchni amerykańskiej

OBOWIĄZKI:
Jeżeli masz doświadczenie na tym stanowisku z pewnością wiesz jakie będą Twoje obowiązki. Restauracja będzie działała a'la cart, praca zmianowa.

OFERUJEMY:
Pracę w pełnym wymiarze czasu, grafik układany według potrzeb, towarzystwo o nienagannej aparycji i generalnie wszystko co uda Ci się z nas wyciągnąć a serca mamy szczodre i hojne. Praca pod okiem utalentowanego i doświadczonego Szefa Kuchni.
Zależy nam na długoterminowej współpracy więc jeśli jesteś dobrym pracownikem nie pozwolimy Ci odejść ;)

Reszty dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej :)

CV ze zdjęciem prosimy i poniższą klauzulą prosimy wysyłać na adres k...@popin... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij
Idealne CV dla stanowiska Kucharz przygotujesz w 5 minut.