1. Księgowy/a
N

Księgowy/a

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową.
Dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!
Właśnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Księgowy/a
Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
  • Pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród wyspecjalizowanych pracowników

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym oraz monitorowanie należności i zobowiązań
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów wpływających do Spółki
  • Nadzorowanie płatności oraz rozliczanie kasy gotówkowej
  • Rozliczanie i księgowanie podróży służbowych
  • Uczestnictwo w zamykaniu okresów sprawozdawczych w zakresach wymaganych ustawą o rachunkowości, podatku dochodowego od osób prawnych oraz VAT
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
  • Uczestnictwo w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby sekcji księgowości
  • Uczestnictwo w audytach i kontrolach księgowych
  • Przygotowywanie wszelkich innych wymaganych prawnie dokumentów, deklaracji, informacji, oświadczeń i raportów urzędowych

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, finanse)
  • Znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych (w szczególności CIT, VAT)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Biegła obsługa aplikacji wchodzących w skład pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Pożądane doświadczenie w obsłudze systemów ERP
  • Wysoka zdolności analitycznego myślenia, organizacji i pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
Przed aplikowaniem prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną umieszczoną pod ogłoszeniem.

Administratorem danych jest NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwice 44-109, Jana Gutenberga 6 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Idealne CV dla stanowiska Księgowy/a przygotujesz w 5 minut.