1. Koordynator techniczny z j. francuskim
K

Koordynator techniczny z j. francuskim

KFE Holding sp. z o.o.

Opis stanowiska

KFE Holding to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, realizowanych w kilku krajach Europy. To wyzwania intelektualne, idealny start zawodowy, możliwości stałego rozwoju i zebrania życiowych doświadczeń.
KomFort - Building in Europe (część KFE Holding) działa na rynku europejskim. Świadczymy usługi stanowiące organizacyjne i techniczne wsparcie w zakresie międzynarodowej współpracy firm budowlanych na rynku europejskim. Jesteśmy doświadczoną, działającą od roku 2006 firmą, która skutecznie obsługuje kontrakty na prace budowlane na terenie Unii Europejskiej.
Poszukujemy koordynatora technicznego z językiem francuskim (na terenie Belgia, Luksemburg) o wysokich umiejętnościach w zakresie koordynowania spotkań technicznych na budowie pomiędzy stronami kontraktu budowlanego. Głównym celem stanowiska jest wsparcie merytoryczne i językowe stron kontraktów o usługi budowlane w ustaleniach technicznych i organizacyjnych na budowie, jak również wsparcie w rozwiązywaniu doraźnych problemów.

KF/2020/04/02/KOO/FR/GW

Obowiązki

Opis stanowiska pracy

  • organizacja i prowadzenie spotkań technicznych na budowie pomiędzy zleceniodawcami a wykonawcami,
  • wsparcie techniczne w ustaleniach dotyczących realizacji prac budowlanych,
  • wsparcie językowe w ustaleniach dot. realizacji prac budowlanych,
  • tłumaczenie dokumentacji z j. francuskiego na j. polski,
  • analiza zakresu prac lub innych dokumentów technicznych otrzymanych od klientów,
  • konsultacja techniczna zapytań ofertowych i wycen,
  • tłumaczenia zapytań ofertowych i informacji o zapytaniach na język polski, gdy zaistnieje taka potrzeba,
  • sporządzenia raportów z odbytych i planowanych spotkań technicznych w CRM pracodawcy,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami,
  • obsługa klientów w bieżących sprawach technicznych,
  • realizacja celów okresowych,
  • rejestrowanie zadań na CRM pracodawcy,
  • wprowadzanie danych do CRM pracodawcy.

Wymagania

  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • znajomość branży budowlanej
  • prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • zdolności interpersonalne,
  • umiejętność obsługi komputera
Mile widziane
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość Google Tools (Gmail, Gdrive etc.)
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w tym szkolenia językowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Idealne CV dla stanowiska Koordynator techniczny z j. francuskim przygotujesz w 5 minut.