1. Koordynator Projektów IT
G

Koordynator Projektów IT

GRH Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie i kierowanie różnymi aspektami wsparcia użytkowników systemów informatycznych (w tym wsparciem IT, opieką nad komputerami użytkowników, lokalnymi elementami infrastruktury i zarządzanie sprzętem informatycznym),
  • Koordynacja pracy i realizacji zadań przez grupę wsparcia technicznego IT,
  • Koordynacja i realizacja inicjatyw i projektów z zakresu wsparcia IT,
  • Współpraca z dostawcami infrastruktury IT oraz nadzór nad lokalnymi wdrożeniami informatycznymi
  • Współpraca przy planowaniu budżetu,
  • Przeprowadzanie analiz dotyczących czynników wpływających na dostępność i poziom usług IT,
  • Koordynacja zakupów sprzętu IT,
  • Podróże biznesowe: średnio około 5-10% krajowe i sporadycznie zagraniczne

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT oraz w pracy z różnymi technologiami informatycznymi
  • Komunikatywność oraz umiejętność definiowania oraz skutecznego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU
  • Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!
Idealne CV dla stanowiska Koordynator Projektów IT przygotujesz w 5 minut.