1. kontroler jakości/pracownik produkcji, łódź
R

kontroler jakości/pracownik produkcji, łódź

Randstad

Opis stanowiska

opis stanowiska

Poszukujemy osób, które są dokładne, sumienne i umieją szybko wychwycić wadę produktu.

Chcesz pracować w dziale kontroli jakości? Śmiało zgłoś się do nas!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową (płatne urlopy, składki ZUS itp.)
  • możliwość zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
  • możliwość rozwoju
  • benefity (opieka medyczna, rabaty na zakupy itp.)
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • premie
  • szkolenia podczas procesu wdrożenia oraz szkolenia doszkalające

zadania

  • kontrola wyrobów podczas wejścia i wyjścia z procesu produkcji
  • nadzór nad prawidłowością znakowania wad
  • terminowe opracowanie reklamacji

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmian
  • spostrzegawczości

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Idealne CV dla stanowiska kontroler jakości/pracownik produkcji, łódź przygotujesz w 5 minut.