1. Kontroler jakości
G

Kontroler jakości

Grupa Steinhof Sp. z o.o.

Opis stanowiska

„Firma „Steinhof”, producent klocków hamulcowych i haków holowniczych, poszukuje kandydata na stanowisko: Kontroler Jakości – praca w Tarnowie, ul. Przemysłowa 27A.

Obowiązki
- kontrola zgodności z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną na etapach kontroli przyjęć, procesu produkcji i kontroli ostatecznej,
- monitorowanie zgodności materiału z wymogami,
- przeprowadzanie testów i prób produkcyjnych,
- zapewnienie bieżącej kontroli procesów,
- nadzór nad skutecznością procesów, nadzór nad jakością wyrobu,
- nadzór nad procesem technologicznym - monitoring,
- obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych,
- przekazywanie informacji do wydziałów produkcyjnych o niezgodności produktów,
- reklamacje- badanie , opis , analiza , działania zapobiegawcze i korygujące.

Wymagania
- wykształcenie techniczne,
- znajomość rysunku technicznego oraz obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych,
- doświadczenie zawodowe – mile widziane,
- dokładność i zapał do pracy,
- odpowiedzialność i samodzielność,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
- stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności,
- umowę o pracę na czas nieokreślony,
- bogaty pakiet socjalny.

CV proszę przesłać na adres e-mail Aplikuj (w temacie proszę wpisać Kontroler Jakości) lub składać osobiście w siedzibie firmy w Tarnowie, ul. Przemysłowa 27A.”

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Idealne CV dla stanowiska Kontroler jakości przygotujesz w 5 minut.