1. Konsultant / Starszy Konsultant w zespole Tax M&A
K

Konsultant / Starszy Konsultant w zespole Tax M&A

KPMG

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za

    wsparcie projektów M&A w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
    przygotowywanie opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim
    udział w przeglądach podatkowych typu due diligence
    bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego
    Oczekujemy

      wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo oraz pokrewne)
      do 3 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym
      doświadczenia w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego zarówno w języku polskim, jak i angielskim
      praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego (doświadczenie z zakresu M&A będzie dodatkowym atutem)
      chęci dalszego rozwoju osobistego w obszarze doradztwa podatkowego
      umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym
      bardzo dobrej znajomości MS Office (MS Excel, MS Word)
      umiejętności analitycznego myślenia
      umiejętności efektywnej pracy w zespole
      Oferujemy

        interesującą pracę w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku
        udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami
        szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
        współpracę z renomowanymi klientami
        możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
        atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną
        przyjazną atmosferę pracy
        Idealne CV dla stanowiska Konsultant / Starszy Konsultant w zespole Tax M&A przygotujesz w 5 minut.