1. Konsultant / Starszy Konsultant w zespole Assurance (Information Risk Management)
K

Konsultant / Starszy Konsultant w zespole Assurance (Information Risk Management)

KPMG

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za

    Przeprowadzanie audytów IT w ramach badania sprawozdań finansowych
    Identyfikację ryzyk oraz mechanizmów kontrolnych w obszarze IT
    Testowanie kontroli w obszarze IT, między innymi w zakresie dostępu do środowiska informatycznego i danych, zarządzania użytkownikami, zarządzania zmianami oraz operacji komputerowych
    Testowanie interfejsów i przepływów danych pomiędzy systemami informatycznymi
    Testowanie kontroli automatycznych
    Analizę dużych zbiorów danych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych
    Ocenę oraz testowanie systemu kontroli (głównie obszar IT) przy realizacji usług atestacyjnych dotyczących kontroli w organizacjach usługowych (ISAE 3402, SOC1, SOC2, SOC3)
    Dokumentację wyników prac i raportowanie wyników zgodnie z ustalonym harmonogramem
    Oczekujemy

      Minimum rocznego doświadczenia w obszarze przeprowadzania audytów IT, bezpieczeństwa IT lub administracji systemami IT
      Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki: Informatyka, Ekonomia, Audyt Wewnętrzny / IT
      Wiedzy z zakresu środowisk informatycznych, w tym znajomości systemów zarządzania bazami danych (MS SQL, Oracle, inne mile widziane) oraz systemów operacyjnych (MS Windows, Unix / Linux, inne mile widziane)
      Wiedzy z zakresu procesów IT, w tym zarządzania dostępem logicznym i metodyk rozwoju oprogramowania
      Znajomości podstaw języka SQL
      Bardzo dobrej organizacji pracy
      Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania relacji
      Zdolności do kreatywnego oraz nieszablonowego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów
      Silnych umiejętności analitycznych
      Motywacji i chęci do dalszego rozwoju
      Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowy język jako atut)
      Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel)

      Dodatkowymi atutami będą:

        Doświadczenie w realizacji usług atestacyjnych dotyczących kontroli w organizacjach usługowych (ISAE 3402, SOC1, SOC2, SOC3)
        Posiadanie certyfikatów CISA, CRISC, CGEIT, COBIT, ISO/IEC 27001, ITIL Foundation (Kandydaci będący w trakcie zdobywania tych certyfikatów mogą liczyć na pomoc KPMG w realizacji tego celu)
        Oferujemy

          Pracę zdalną
          Pracę przy realizacji licznych projektów pozwalających na poznanie różnorodnych procesów (biznesowych i IT) u klientów działających w różnych sektorach i różnej wielkości – od średnich firm lokalnych do największych spółek polskich i międzynarodowych
          Udział w projektach realizowanych w skali międzynarodowej
          Klarowną ścieżkę kariery i możliwości awansu
          Indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji (liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, platformy e-learningowe, finansowanie egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe)
          Idealne CV dla stanowiska Konsultant / Starszy Konsultant w zespole Assurance (Information Risk Management) przygotujesz w 5 minut.