1. Konsultant bankowy
A

Konsultant bankowy

Agencja Pracy

Opis stanowiska

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Konsultant bankowy i zapewniamy najwyższą jakość rekrutacji.

Wymagania

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenia
  • komunikatywności, miłego głosu i poprawnej dykcji
  • pozytywnego nastawienia wobec innych oraz silnej motywacji do pracy
  • gotowości do stałego poszerzania wiedzy
  • umiejętności obsługi komputera
  • zaangażowania w realizację zadań
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w sektoze sprzedaży produktów bankowych
Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta
  • sprzedaż produktów banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb
  • dobra znajomość produktów oferowanych przez bank
  • umiejętność radzenia sobie z obiekcjami klientów
  • bepośredni kontakt z klientem i budowanie bazy danych obecnych i przyszłych klientów
Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej
  • realną możliwość awansów wewnętrznych
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Idealne CV dla stanowiska Konsultant bankowy przygotujesz w 5 minut.