1. Konserwator Urządzeń Dźwigowych
K

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Kone Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE;
  • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

Obowiązki:

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Kwartalny system premiowy; premię świąteczną
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Karta Multisport;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Pomoc przy relokacji do miast: Trójmiasto, Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków

Oferujemy:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Uprawnienia UDT kat. i do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe);
  • Uprawnienia SEP do 1 KV;
  • Wykszałcenie techniczne, preferowe technik- elektryk lub pokrewne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Kone Sp. z o.o. Ważne jeszcze 72 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63573364Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 4 sierpnia 2020Wyświetleń: 117Wyświetleń na liście: 2 615 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Konserwator Urządzeń Dźwigowych przygotujesz w 5 minut.