1. komisjoner
B

komisjoner

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Opis stanowiska

NIEMIECKA FIRMA BADER KARA
POSZUKUJE CHETNE OSOBY DO PRACY NA SATANOWISKO

komisjoner

Obowiązki
-komisjonowanie owocow i warzyw

Wymagania
-gotowosc do pracy w systemie zmianowym
-prawo jazdy kat B /wlasny samochod

Oferujemy
-umowe oprace na niemieckich warunkach
-doadatki nocne
-pomoc polskiego koordynatora
-organizacje zakwaterowania

tel. 0049 176 164 990 27 pl. 512 624 989 lub 502 926 124 pn-pt 8-16

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Idealne CV dla stanowiska komisjoner przygotujesz w 5 minut.