1. Kierownik Zespołu Content Marketingu (rekrutacja prowadzona online)
P

Kierownik Zespołu Content Marketingu (rekrutacja prowadzona online)

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrożenie strategii content marketingu i strategii social media,
  • znajomość trendów i umiejętność wykorzystania ich w praktyce, nieszablonowe podejście do tworzenia treści
  • prowadzenie analiz efektywności prowadzonych działań zmierzających do realizacji celów wizerunkowych i sprzedażowych oraz rekomendowanie działań naprawczych,
  • nadzorowanie procesu produkcji filmowych , fotograficznych obejmujących wybór twórców (reżyserzy, operatorzy, fotografowie), studiów produkcyjnych i postprodukcyjnych w ramach prowadzonych aktywności,
  • koordynowanie przebiegu przetargów na agencje social media i content marketingowe
  • współtworzenie planu całorocznych działań w mediach (Road Mapa) w zakresie działań content marketingowych i social media,
  • cykliczne raportowanie z zakresu prowadzonych działań i ich efektów w odniesieniu do działań konkurencji i trendów rynkowych,
  • nadzór nad pracą podległego zespołu.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (marketing, prowadzenie kampanii content marketingowych, social media) w tym 3 lata na stanowisku managerskim,
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu działań reklamowych mających na celu budowę konkretnego wizerunku marki,
  • realizowałeś/realizowałaś złożone projekty wymagające zarządzenia dużym budżetem
  • znasz specyfikę prowadzenia komunikacji w social media oraz znasz branżę reklamową,
  • umiesz planować media i rozliczać kampanie reklamowe,
  • znasz i korzystasz z narzędzi z zakresu social listening,
  • masz wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie),
  • jesteś osobą nie tylko kreatywną i komunikatywną, ale również analityczną.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Kierownik Zespołu Content Marketingu (rekrutacja prowadzona online) przygotujesz w 5 minut.