1. Kierownik Wydziału Hydrometalurgii
G

Kierownik Wydziału Hydrometalurgii

GRH Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór nad elektrorafinacją cyny i ołowiu
  • Nadzór nad instalacją hydrometalurgiczną przeznaczoną do usuwania cynku i halogenków z pyłów hutniczych
  • Nadzór nad oczyszczalnią wód opadowych
  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zarówno jakościowych jak i ilościowych
  • Zarządzanie zespołem pracowników (obecnie 8 osób - dział będzie się systematycznie rozrastał)
  • Organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych
  • Organizacja pracy i nadzór podległych pracowników i podwykonawców
  • Współpraca z działem R&D przy opracowywaniu nowych technologii
  • Wprowadzanie zmian i ulepszeń do procesu
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP przez podwładnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów wewnątrzzakładowych
  • Opracowywanie dokumentacji wymaganej na podległych stanowiskach
  • Raportowanie wyników produkcyjnych do przełożonych (Kierownik podlega pod Dyrektora Produkcji - obecnie na tym stanowisku są 2 osoby)

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Chemia, Metalurgia, Hydrometalurgia co najmniej w stopniu inżynierskim
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle chemicznym lub metalurgicznym
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę
  • Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop
  • Karnety na siłownię i basen
  • Bezpłatne posiłki
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia
  • 30 minutowa przerwa w pracy
Idealne CV dla stanowiska Kierownik Wydziału Hydrometalurgii przygotujesz w 5 minut.