1. Kierownik Stoiska
M

Kierownik Stoiska

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Opis stanowiska

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

    zapewnienie funkcjonowania stoiska zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi
    zarządzanie procesem sprzedaży, dbałość o ekspozycję, jakość i dostępność towaru
    profesjonalna obsługa i budowanie relacji z klientami
    realizowanie wyznaczonych celów biznesowych
    organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
    współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi
    stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

    Nasze oczekiwania:

      entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
      minimum średnie wykształcenie
      doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta
      minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu
      rzetelność i uczciwość oraz otwartość na zmiany
      dobra znajomość programów MS Office (szczególnie Excel)
      co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
      gotowość do pracy fizycznej
      dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)

      Mamy Ci do zaoferowania:

        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
        samodzielność, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
        atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)
        Idealne CV dla stanowiska Kierownik Stoiska przygotujesz w 5 minut.